O nas

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, naszym założeniem jest oferowanie produktów o najwyższej jakości, w przystępnej cenie. Nasze działania nacechowane są dbałością o najdrobniejsze szczegóły, w konsekwencji wprowadzamy na rynek produkty o najwyższej jakości. 

Zdajemy sobie sprawę, że w obliczu zmian, jakie mają miejsce we współczesnym świecie, klienci poszukują partnerów handlowych godnych zaufania, dlatego mamy ambicję być postrzegani jako uznany, wiarygodny i profesjonalny partner. Istotną sprawą jest dla nas również wspieranie partnerów naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego staramy się przekazywać wiedzę naszym partnerom, dostarczać wyczerpujących informacji o produktach oraz udzielać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin. Możliwość kontaktu oraz odbioru towaru 24/7, 365 dni w roku. Sprawdź naszą jakość oraz ceny. Zapraszamy do współpracy. Staramy się być Twoim ulubionym producentem materiałów studziennych.

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane.

logo rury